LEVNÝ TISK LETÁKŮ Praha

tisk a doprava zdarma

Barevný tisk letáků realizujeme na vysoce kvalitních tiskových produkčních strojích 
KonicaMinolta bizhub PRO 6000, díky nímž Vám dokážeme nabídnout levný tisk a kvalitu tisku srovnatelnou s ofsetovým tiskem. Formát tisku závisí zcela na Vašich potřebách až do formátu A3+. 
Napište si o vaší kalkulaci a za pár minut ji máte v emailu.

Nebo rovnou volejte pro informace nebo konzultaci možností výroby 774 133 406.

Levné letáky dodáváme i express ihned, ještě v den objednávky!

Levný tisk letáků ještě v den objednávky, nebo přes noc realizujeme po dohodě s jakýmkoliv novým i stávajícím zákazníkem. Zavolejte nám a najdeme společně řešení. I express tisk může být levný.
Potiskujeme mnoho materiálů od ofsetových papírů, přes křídové, po speciální přírodní papíry, samolepky v gramážích od 80g do 350g/m2. Letáky, plakáty, samolepky a další tiskoviny Vám v případě potřeby můžeme zušlechtit laminací (lesklou, matnou), kapsovou laminací, horní split samolepek, výsek, bigování, ohýbání a další knihařské práce.

Levné letáky a plakáty na levný papír?

Papír u digitálního tisku ovlivňuje cenu jen minimálně, proto nemusíte snižovat kvalitu papíru na úkor levné ceny. Dokážeme Vám nabídnout levný tisk letáků a plakátů i na kvalitní materiály.

Jaký formát mají mít data pro tisk letáků?

Standardně tiskneme letáky z připravených .pdf souborů. Případně převádíme z .ai, .psd, .cdr. Méně náročné prezentace je možné tisknout i ze souborů typu .jpg, .doc nebo .ppt.
Pro nejlepší kvalitu však doporučujeme tiskové .pdf s rozlišením alespoň 300dpi.

Kvalitní a rychlý tisk letáků realizujeme z vašich dat, nebo vám zhotovíme grafický návrh na míru již od 1000,- Kč, v grafickém studiu naší reklamní agentury Global Vision.

 

Novinky:

2. 6. 2015

Pořídili jsme automatický bigovací stroj Bacciottoni

Dnes jsme pořídili jsme automatický bigovací stroj Bacciottoni.

22. 7. 2013

Nový stroj

Rozšířili jsme naší základnu o další digitální stroj KonicaMinolta!

12. 3. 2013

Nová digitální tiskárna

Minulý rok  v srpnu jsme pořídili zcela nový digitální stroj KonicaMinolta BizHub pro C6000L. Zůstali jsme tak věrni značce a první dojmy z kvality tisku jsou výborné! Nabídneme Vám tak ještě kvalitnější tisk za ještě kvalitnější ceny!

Souhlasím se vším