Levný tisk samolepek

Tiskneme levně samolepky papírové i plastové, v různých tvarech i velikostech. Jejich výhodou je nízká pořizovací cena i jednoduchá aplikace. Levné samolepky Vám můžeme dodat na archu nasplitované zvrchu pro lepší odlepení, nebo s dolním splitem u větších formátů samolepek. Případně můžeme samolepky vyseknout do předem určeného tvaru.

Papírové samolepky tiskneme v jakýchkoliv nákladech, již od jednoho archu.
Vytváříme také levné samolepky nejrůznějších velikostí a tvarů, včetně jakýchkoliv řezaných tvarů dle vašeho výběru až do formátu A3+. Jedinečná služba tisku individuálních samolepek, je vám k dispozici všechny všední dny, všetně expresního dodání ještě v den objednávky.

Jaký formát mají mít tisková data?

Standardně tiskneme samolepky z tiskových .pdf souborů. Případně převádíme z .ai, .psd, .cdr. Méně náročné grafické prvky je možné tisknout i ze souborů typu .jpg. Individuální tvary je nutné dodat v křivkovém formátu.

Pro nejlepší kvalitu tisku tisku však doporučujeme tiskové .pdf s rozlišením alespoň 300dpi.
Samolepky tiskneme z vašich tiskových dat, nebo vám zhotovíme grafický návrh na míru již od 1.500,- Kč, v grafickém studiu naší reklamní agentury Global Vision, včetně individuálního tvarového schéma
Napište si o vaší kalkulaci a za pár minut ji máte v emailu

Novinky:

2. 6. 2015

Pořídili jsme automatický bigovací stroj Bacciottoni

Dnes jsme pořídili jsme automatický bigovací stroj Bacciottoni.

22. 7. 2013

Nový stroj

Rozšířili jsme naší základnu o další digitální stroj KonicaMinolta!

12. 3. 2013

Nová digitální tiskárna

Minulý rok  v srpnu jsme pořídili zcela nový digitální stroj KonicaMinolta BizHub pro C6000L. Zůstali jsme tak věrni značce a první dojmy z kvality tisku jsou výborné! Nabídneme Vám tak ještě kvalitnější tisk za ještě kvalitnější ceny!

Souhlasím se vším