Levný Tisk plakátů Praha

Nabízíme vysoce kvalitní levný tisk plakátů až do formátu A3+ plnobarevných nebo černobílých za nejnižší ceny. Digitální tisk plakátů je vhodný zejména pro nižší počty tištěných kusů plakátů a rychlý či expresní tisk, kdy odpadá schnutí tiskovin a ty se tak mohou hned expedovat.
Plakáty tiskneme nejlevněji v Praze na dvou nových, vysoce kvalitních digitálních strojích KonicaMinolta bizhub PRO6000 který jsou zcela nový.

Plakáty si můžete vyzvednout v naší provozovně v Praze - Petrovicích, nebo Vám plakáty přivezeme ještě v den objednávky po Praze za 200,- Kč.
Potřebujete větší tiskový formát? Poptejte nás také, rádi Vám pošleme cenu a vytiskneme plakáty na jednom ze dvou ofsetových tiskových strojů.

Napište si o vaší kalkulaci a za pár minut ji máte v emailu.
Nebo rovnou volejte pro informace 774 133 406.

Jaký formát mají mít tisková data?

Plakáty realizujeme obvykle z tiskových .pdf souborů. Případně převádíme z .ai, .psd, nebo .cdr. Méně náročné plakáty je možné tisknout i ze souborů typu .jpg.

Pro optimální kvalitu tisku však doporučujeme tiskové .pdf s rozlišením alespoň 300dpi.
Plakáty tiskneme z vašich tiskových dat, nebo vám zhotovíme grafický návrh na míru již od 1000,- Kč, v grafickém studiu naší reklamní agentury Global Vision.

Novinky:

2. 6. 2015

Pořídili jsme automatický bigovací stroj Bacciottoni

Dnes jsme pořídili jsme automatický bigovací stroj Bacciottoni.

22. 7. 2013

Nový stroj

Rozšířili jsme naší základnu o další digitální stroj KonicaMinolta!

12. 3. 2013

Nová digitální tiskárna

Minulý rok  v srpnu jsme pořídili zcela nový digitální stroj KonicaMinolta BizHub pro C6000L. Zůstali jsme tak věrni značce a první dojmy z kvality tisku jsou výborné! Nabídneme Vám tak ještě kvalitnější tisk za ještě kvalitnější ceny!

Souhlasím se vším